Продавець Uht.in.ua- Спіруліна, добавки, вітаміни та сировина! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
693 відгуків
promo_banner
Київ, Україна
Додати відгук

Сировина для дезінфекції

Сучасні дезінфікуючі засоби – це складні хімічні препарати, що включають в себе безліч компонентів. З кожним днем засоби дезінфекції стають все більш дієвими та досконалими, а сировина для них – більш складним. Компанія УманьХимТрейд уважно відстежує розвиток нових технологій, поява нових сировинних компонентів і добавок, які є невід'ємною частиною новітніх дезінфекційних засобів (деззасобів), тому в нашому асортименті ви завжди зможете знайти найсучасніше сировина для дезінфекції. Ми працюємо тільки з передовими компаніями, що виробляють сировину для дезінфекції із застосуванням всіх досягнень сучасної науки і техніки. Купуючи сировину для виробництва деззасобів в нашій компанії, ви можете бути впевнені – це найкраще, що на сегоднейший день представлена на російському ринку.

Дезінфікуючий засіб, як правило, являє собою композицію на основі збалансованої формули, що включає одну або декілька активно діючих речовин у співвідношеннях, що дозволяють досягти максимального синергізму або потенціювання ефекту щодо найбільш стійких мікроорганізмів, а також функціональних добавок, цілеспрямовано змінюють їх властивості. В основному до складу дезінфікуючих засобів входять такі діючі речовини як хлорактивні препарати, спирти, перекису, феноли, четвертинні амонієві сполуки, альдегіди та третинні аміни.

Серед альдегідів при виробництві дезінфектантів застосовується формальдегід, глутаровий і ортофталевый альдегіди, що мають широкий спектр активності, включаючи спори. Препарати, що мають у своєму складі глутаровий альдегід набувають покращені «цидные» властивості, не викликають корозії матеріалів інструментів, не ушкоджують тканини і поверхні, стабільні (що дозволяє використовувати розчини багаторазово), володіють хорошою проникаючою здатністю і швидкої разрушаемостью в стічних водах. Компанія УманьХимТрейд пропонує глутаровий альдегід і диальдегид.

Спирти - найпоширеніші компоненти антисептиків. Налічується близько 14-ти видів спиртів, але в медицині в основному використовуються етиловий та ізопропіловий спирти. Всі спирти володіють широким антимікробним спектром дії, крім спор. Спирти швидко випаровуються і при випаровуванні не залишають слідів.

Алкогольні багатокомпонентні антисептики знайшли широке застосування в першу чергу як засобу дезінфекційної обробки рук і різних поверхонь.

Абсолютно новий тип дезінфектантів – третинні аміни, інтерес до яких обумовлений їх високою мікробіологічної надійністю. Третинні аміни активні у відношенні бактерій (включаючи мікобактерії), грибів і вірусів, що володіють невисокою токсичністю і хорошими миючими властивостями. Особливістю третинних алкіламінів є те, що вони поєднують в собі властивості поверхнево-активних речовин і, при певних умовах, властивості четвертинних амонієвих солей. А за рахунок наявності вільних аміногруп і третинного атома азоту формують лужне середовище, що сприяє підвищенню їх антимікробної активності, особливо в композиції з іншими речовини. Компанія УманьХимТрейд пропонує найбільш сучасні та ефективні третинні аміни, виробництва компанії «Akzo Nobel Surface Chemistry AB» (Швеція):

У нашій країні зареєстровано безліч засобів, що мають в своєму складі один або кілька четвертинних амонієвих сполук (ЧАС). З усіх зареєстрованих на ринку препаратів, на частку четвертинних амонієвих сполук припадає 35 %. Четвертинні амонієві сполуки (ЧАС) рекомендовані до застосування у складах технічних миючих засобів, де немає безпосереднього контакту з харчовими продуктами або є можливість достатнього ополіскування і постійного контролю повноти змивання. За умови достатньої ополіскування, резистентність (стійкість і несприйнятливість до будь-яких факторів зовнішнього впливу) мікроорганізмів до дезінфікуючих засобів, які містять у якості активнодіючого речовини четвертинні амонієві сполуки, розвивається повільно і не досягає епідемічного значення. Компанія УманьХимТрейд пропонує найефективніші четвертинні амонієві сполуки.

В даний час у всьому світі існують певні тенденції у виборі активних сполук для виробництва дезінфектантів, а саме: найбільш широко поширені композиційні препарати, розроблені на основі альдегідів, катіонних поверхнево-активних речовин (ПАР), спиртів і четвертинних амонієвих сполук (ЧАС). В якості нових розробок, з'являються препарати, виготовлені на основі стабілізованої перекису водню, надкислот (перкислоты — неорганічні або органічні кислоти, у яких одна або декілька гідроксильних груп заміщені на залишок перекису водню) і третинних амінів. Рецептури на основі галогенів і фенолів (за винятком бифинилола) поступово виходять із застосування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner